Головна сторінка  »  Депутати Білгород-Дністровської міської ради




Графік звітування депутатів перед виборцями

Список депутатів Білгород-Дністровської міської ради

Міська організація Політичної партії «Опозиційний блок»
1. Жнякін Віталій Володимирович
2. Скалозуб Олександр Васильович
3. Завгороднюк Наталія Григорівна
4. Сулаков Руслан Павлович
5. Граждан Віталій Вікторович
6. Красовський Володимир Борисович
7. Ципуленко Ольга Володимирівна
8. Чередниченко Юрій Анатолійович
9. Прохорова Ніна Андріївна
10.Садовський Василь Євгенович
11.Мусаєв Сергій Магарамович
12.Гончарова Інна Олегівна

Міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

1. Римська Олена Михайлівна
2. Баранов Михайло Михайлович
3. Басій Наталія Олександрівна
4. Римський В’ячеслав Павлович
5. Десятник Ігор Петрович
6. Вихристюк Іван Андрійович
7. Кондратюк Леонід Іванович
8. Кімінчіджі Денис Степанович
9. Федорова Юлія Олександрівна

Міська організація Політичної партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»
1. Морозов Олександр Володимирович
2. Ганчурін Анатолій Валентинович
3. Крупп Сергій Олегович
4. Крамар Олег Григорович

Міська організація Партії «Відродження»
1.Єрошенко Олександр Борисович
2.Биковський Віктор Дмитрович
3.Манітенко Олег Костянтинович

Міська організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
1. Галат Ігор Володимирович
2. Кірсей Віталій Дмитрович
3. Леонтьєв Василь Васильович

Міська партійна організація Політичної партії «Наш край»
1. Грозов Віктор Васильович
2. Манітенко Сергій Володимирович
3. Сорока Володимир Олександрович


ФРАКЦІЇ та ДЕПУТАТСЬКІ ГРУПИ Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

Фракція партії «Опозиційний блок»
1. Сулаков Руслан Павлович – голова фракції 2.Гончарова Інна Олегівна
3. Граждан Віталій Вікторович
4. Жнякін Віталій Володимирович
5. Завгороднюк Наталія Григорівна
6. Красовський Володимир Борисович
7.Мусаєв Сергій Магарамович
8. Прохорова Ніна Андріївна
9. Скалозуб Олександр Васильович
10.Садовський Василь Євгенович
11. Ціпуленко Ольга Володимирівна
12. Чередниченко Юрій Анатолійович

Фракція Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
1. Римська Олена Михайлівна – голова фракції
2. Баранов Михайло Михайлович
3. Басій Наталія Олександрівна
4. Вихристюк Іван Андрійович
5. Десятник Ігор Петрович
6. Кондратюк Леонід Іванович
7. Кімінчіджі Денис Степанович
8. Римський В’ячеслав Павлович
9. Федорова Юлія Олександрівна

Депутатська група «Біле місто»
1. Галат Ігор Володимирович – голова групи
2. Кірсей Віталій Дмитрович
3. Леонтьєв Василь Васильович
4. Римська Олена Михайлівна
5. Баранов Михайло Михайлович
6. Басій Наталія Олександрівна
7. Вихристюк Іван Андрійович
8. Десятник Ігор Петрович
9. Кондратюк Леонід Іванович
10. Кімінчіджі Денис Степанович
11. Римський В’ячеслав Павлович
12. Федорова Юлія Олександрівна





Графік прийому депутатів VII скликання



Склад комісій

День та час засідань

З питань законності, регламенту, депутатської діяльності, захисту прав громадян
Голова комісії – Граждан Віталій Вікторович
Заступник голови –
 
Секретар – Леонтьєв Василь Васильович
Члени комісії: Прохорова Ніна Андріївна

четвер 15-00,
3-й поверх
сесійна зала

З питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики, інвестицій та ринкових відносин
Голова комісії – Кондратюк Леонід Іванович
Заступник голови –
 
Секретар – Грозов Віктор Васильович
Члени комісії: Биковський Віктор Дмитрович, Завгороднюк Наталія Григорівна, Кірсей Віталій Дмитрович, Красовський Володимир Борисович, Федорова Юлія
 
Олександрівна.

четвер 15-00,
каб. №103

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, туризму, охорони здоров»я та соціального захисту населення 
Голова комісії – Десятник Ігор Петрович
Заступник голови – Жнякін Віталій Володимирович
Секретар – Гончарова Інна Олегівна
Члени комісії : Чередниченко Юрій Анатолійович

вівторок 15-00,
3-й поверх
сесійна зала

З питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв`язку та управління комунальною власністю
Голова комісії – Баранов Михайло Михайлович
Заступник голови – Мусаєв Сергій Магарамович
Секретар – Єрошенко Олександр Борисович
Члени комісії: Ганчурін Анатолій Валентинович, Крамар Олег Григорович, Крупп Сергій Олегович, Манітенко Сергій Володимирович, Морозов Олександр
 
Володимирович, Римський В’ячеслав Павлович

середа 15-00
каб. №103

З питань містобудування, землекористування, охорони навколишнього середовища та історичної спадщини
Голова комісії – Сулаков Руслан Павлович
Заступник голови – Скалозуб Олександр Васильович
Секретар – Сорока Володимир Олександрович
Члени комісії: Басій Наталія Олександрівна, Вихристюк Іван Андрійович, Галат Ігор Володимирович, Кімінчіджі Денис Степанович, Манітенко Олег
 
Костянтинович, Римська Олена Михайлівна, Садовський Василь Євгенович,

вівторок 15-00,
каб. №103




У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.