Інформація про умови та строки надання в орендне користування вбудованого нежитлового приміщення № 14, яке розташоване у м. Білгород-Дністровський, по вул. Московська, 1


Данні про об’єкт: нежитлове приміщення розташоване у одноповерхової будівлі, а саме у фізіотерапевтичному корпусі на території центральної міської лікарні. Площа приміщення 35,5 кв. м. Технічний стан не задовільний. Приміщення обладнано електроосвітленням, але також в не задовільному стані. Розташоване приміщення у центральному районі з високою концентрацією офісної, складської та торгової нерухомості.

Умови надання в орендне користування об’єкта комунальної власності:

  1. Стартова (базова) орендна плата в місяць складає 1094,38грн. (без урахування ПДВ).

  2. Цільове призначення – розміщення комп’ютерного томографу.

  3. Строк дії договору оренди складає 2(два) роки 11(одинадцять) місяці

  4. Переможець конкурсу відшкодовує усі витрати з підготовки та проведенню конкурсу, згідно представлених платіжних документів, до підписання договору оренди комунальної власності.

Для участі в конкурсі необхідно представити на розгляд комісії наступні документи:


Громадяни, фізичні та юридичні особи підприємці:

Заява на конкурс, про надання в орендне користування комунального майна, встановленого зразка; бізнес-план (зобов’язання щодо виконання умов конкурсу, експлуатації об’єкта та додаткові пропозиції), цінову пропозицію в запечатаному конверті; копію паспорта та індефікаційного номера(юридичні особи - керівника підприємства); довідка з установи банка о відкритих розрахункових рахунках; довіреність (за необхідністю) на учасника конкурсу, на особу, яка має право підпису(для юридичних осіб); квитанцію про сплату реєстраційного збору участника конкурсу – 17 гривень; довідку зі статуправління (копія); свідоцтво платника податку;виписка або витяг з державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;копії установчих документів; декларацію про доходи з відміткою в податковій інспекції; документи підтверджуючі наявність апарату (томографу); ліцензія щодо проведення медичної практики; відомості щодо складу працівників, які мають сертифікати на роботу з КТ та МРТ.

Фізична особа, яка не є приватним підприємцем, - переможець конкурсу, забов язана на протязі місяця зареєструватися приватним підприємцем.

Усі учасники дають зобов’язання відносно виконання умов конкурсу, експлуатації об’єкта та додаткових пропозицій (бізнес-план) у запечатаному конверті.

Заява, бізнес-план від учасників приймаються з дня опублікування повідомлення щодо проведення конкурсу в робочі дні з 10.00 до 15.00 за адресою: вул Калініна, 10, другий поверх, каб. № 13,14 Управління комунальної власності. Останній день прийому заяв на участь у конкурсі 21 вересня 2012р.

Телефони для довідок: 2-46-95, 3-52-52

Конкурс відбудеться 2 жовтня 2012р. в 11:00 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Леніна, 56, каб. № 103


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.